KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15682045
nr 1568 2045
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Mäster Mikales gata, Signerad. Olja på duk, 51x60 cm, yttermått inklusive ram: 63x74 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:44:47
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr